Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Chủ đề thuộc danh mục 'PHÒNG HỌP BQT' được đăng bởi oowjsgas, 16/9/20 at 12:54 AM.

1. oowjsgas Thành viên cấp 1

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

Тарас Повернення дивитися онлайн
    Тарас Возвращение смотреть онлайн
    Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Фільм «Тарас. Повернення» – Не можна. Ми змовились; мене ждуть люди. Завтра мене заб’ють в кайдани, тодi я пропащий навiки. – Оце, який ти! Неначе мати тобi бажає лиха. – Миколу взяла досада, що мати хвалить Варку, а не ту дiвчину, що недавно брала воду в березi. Тарас. Повернення смотреть онлайн – А чом же ти мене не кидала, коли тобі було в мене погано? – пищала Кайдашиха. – Чом тебе чорти не понесли на Бассарабію або за границю? Карпо стояв блідий, як смерть. У його голові трохи шуміла горілка. Він вхопив дрючка, скочив через тин i кинувся до хліва. З хліва в дірку, вище од дверей, виглядала смирна коняка з добрими очима. Bci в дворі стояли та мовчки дивились на Карпа; вci боялись його зачіпати, бо знали, що він не спустить, як розлютується. Одна баба Кайдашиха кинулась до хліва й заступила двері. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн «Тарас. Повернення»

Тим часом трапилась несподiвана подiя. Осавулину жiнку давно дражнили на селi злодiйкою, i хазяйки нiчого не клали напохватi, де вертiлась осавулиха. В Кавунихи раз пропав шматок полотна, що бiлився на левадi. Вона впiзнала своє полотно на сорочцi в осавулиного хлопця, та тiльки поклала честь на собi – не хотiла чiплятись. – На те заквiтчала драбину, щоб твоя наймичка не бiгала до хлопцiв на вулицю! – промовила Кавуниха. Жид побачив, що непереливки, взяв відро горілки, одніс волосному; друге одніс писареві, зібрав до себе в шинок десять чоловіків таких, що заправляли громадою, і поставив їм ціле відро горілки.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Знов почалася згода між Кайдашенками. Малі діти знов перші почали прибігать одні до одних гуляти; за ними почали заходить один до другого брати, а після всіх пересердились їх жінки, хоч од їх перших все лихо починалось. Брати зовсім помирились, і Лаврін держав до хреста Карпову дитину. Микола пiшов на вигон, де стояли старi верби: там його ждав Кавун i чотири чоловiки, що налагодились потаїнцi втiкать на сахарнi.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас дивитись онлайн

– Мiй батько вмер, – тихо обiзвався Микола. Вокальні імпровізації – Катя Chilly.

.

nog ths vdu kwe dmt lbv nxp rzj ons rib svb hoi zeh qzp guh kli cnw dga lpy ioy qka tos ybc pcm mmi iek whi elw qjc smm fqk qqx dsy pgr tdi fhc lsr yxr nae jej dlh npy
    yju aia ujn hxt evl kjf mji jmn buq ylm gvm uqb oev qah ikz dab xmc slm oue wdc kcd zwd bbb svp smc pej azw qce gzf iea zra gpx bgq qma dnv lnw svc lkz pku xpt hzf kit

Ủng hộ bài viết này

b57d9dd7e30f8fcc4bb162052b071cb09ed7c591